PARACETAMOL 500 MG,20 Comprimate

Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva
Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva

2.71 Lei

Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, ZentivaIndicatii:Paracetamol Zentiva face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (amelioreaza durerea si re... ZENTIVA
Similar Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva

PARACETAMOL 500 MG,20 Comprimate
PARACETAMOL 500 MG,20 Comprimate

2.71 Lei

Substanta activa este paracetamolul. Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg. Celelalte componente sunt: amidon de porumb, povidona K 30, dioxid de siliciu... LABORMED
Similar PARACETAMOL 500 MG,20 Comprimate

Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate
Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

10 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg. Ambalaj cu 12 comprimate. Actiune terapeutica Panadol contine paracetamol compus cu ... GlaxoSmithKline Plc Marea Britanie
Similar Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

Paracetamol Helcor 500 mg 20 comprimate
Paracetamol Helcor 500 mg 20 comprimate

2.18 Lei

DescriereParacetamol Terapia este analgezic (acţionează împotriva durerii) şi antipiretic (ajută la scăderea temperaturii corpului în caz de febră). Paracetamol... Helcor
Similar Paracetamol Helcor 500 mg 20 comprimate

Paracetamol LPH 500 mg 20 comprimate
Paracetamol LPH 500 mg 20 comprimate

2.83 Lei

DescriereParacetamol LPH 500 mg, comprimate face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (amelioreaza durerea si reduce temperatura corpului in c... LABORMED PHARMA SA
Similar Paracetamol LPH 500 mg 20 comprimate

Terapia Paracetamol 500 mg 20 comprimate
Terapia Paracetamol 500 mg 20 comprimate

2.17 Lei

DescriereParacetamol Terapia este analgezic (acţionează împotriva durerii) şi antipiretic (ajută la scăderea temperaturii corpului în caz de febră). Paracetamol... Terapia Ranbaxy
Similar Terapia Paracetamol 500 mg 20 comprimate

Paracetamol Infant 160 mg 20 comprimate
Paracetamol Infant 160 mg 20 comprimate

11.46 Lei

DescriereParacetamol Infant contine paracetamol, care apartine de un grup de medicamente numite analgezice (calmante ale durerii). Paracetamol Infant este utili... Farmacist Man
Similar Paracetamol Infant 160 mg 20 comprimate

DEFEBRYL 500 MG X20 CPR BIOEEL, (PARACETAMOL)
DEFEBRYL 500 MG X20 CPR BIOEEL, (PARACETAMOL)

6.44 Lei

Prescriptie OTC - Medicamente si produse medicamentoase care se pot elibera in farmacii sau drogherii fara prescriptie medicala. Defebryl 500 mg comprimate face... BIOEEL
Similar DEFEBRYL 500 MG X20 CPR BIOEEL, (PARACETAMOL)

Paracetamol Atb 500 mg 20 comprimate
Paracetamol Atb 500 mg 20 comprimate

2.72 Lei

DescriereTratamentul simptomatic al durerilor uşoare şi medii cu diferite localizări: cefalee (inclusiv migrena), artralgii, lombalgii, algii dentare, dureri fa... Antibiotice S.A.
Similar Paracetamol Atb 500 mg 20 comprimate

Slavia Paracetamol 20 comprimate 500 mg
Slavia Paracetamol 20 comprimate 500 mg

2.39 Lei

DescriereTratamentul simptomatic al durerilor uşoare şi medii cu diferite localizări: cefalee (inclusiv migrena), artralgii, lombalgii, algii dentare, dureri fa... Slavia Pharma
Similar Slavia Paracetamol 20 comprimate 500 mg

Synocam 200 mg/500 mg 10 comprimate
Synocam 200 mg/500 mg 10 comprimate

18.55 Lei

DescriereSynocam conține două substanțe active care au o acțiune sinergică (acționează împreună) împotriva diverselor tipuri de durere. Acestea sunt paracetamol... Dr Reddy S Laborato
Similar Synocam 200 mg/500 mg 10 comprimate

Zentiva Paracetamol 500 mg 20 comprimate
Zentiva Paracetamol 500 mg 20 comprimate

2.17 Lei

DescriereParacetamolul este un derivat de para-aminofenol cu actiune analgezica si antipiretica. Actiunea analgezica este asemanatoare fenacetinei, cea antipire... Zentiva
Similar Zentiva Paracetamol 500 mg 20 comprimate

Magistra Paracetamol 500 mg 20 comprimate
Magistra Paracetamol 500 mg 20 comprimate

2.72 Lei

DescriereTratamentul simptomatic al durerilor usoare si medii cu localizari diferite: dureri de cap, dureri articulare, dureri de spate, dureri dentare sau dism... Magistra C & C
Similar Magistra Paracetamol 500 mg 20 comprimate

Panadol Rapid 500 mg 12 comprimate filmate
Panadol Rapid 500 mg 12 comprimate filmate

4.9 Lei

DescrierePanadol Rapid conţine paracetamol care este analgezic (combate durerea) şi antipiretic (reduce febra). Panadol Rapid grăbeşte dizolvarea comprimat... Galaxosmithkline
Similar Panadol Rapid 500 mg 12 comprimate filmate

Biofen Extra 400 mg/325 mg 10 comprimate Biofarm
Biofen Extra 400 mg/325 mg 10 comprimate Biofarm

26 Lei

Indicatii: Biofen Extra 400 mg/325mg conține paracetamol și ibuprofen. Paracetamol acționează prin oprirea semnalelor de durere de a ajunge la nivelul creierulu... Biofarm SA Romania
Similar Biofen Extra 400 mg/325 mg 10 comprimate Biofarm

Paracetamol Tis pentru copii, 120 mg/5 ml, 100 ml
Paracetamol Tis pentru copii, 120 mg/5 ml, 100 ml

15.28 Lei

Descriere: Paracetamol TIS 120 mg/5 ml, sirop contine ca substanta activa paracetamol, care apartine grupului de medicamente denumite analgezice-antipireticeIng... TIS FARMACEUTIC
Similar Paracetamol Tis pentru copii, 120 mg/5 ml, 100 ml

Polisano Paracetamol 500 mg 20 comprimate
Polisano Paracetamol 500 mg 20 comprimate

2.8 Lei

DescriereParacetamolul este indicat pentru tratamentul simptomatic al febrei si pentru tratamentul simptomatic al febrei si al durerilor usoare si moderate cu d... Polisano Pharmaceuticals
Similar Polisano Paracetamol 500 mg 20 comprimate

Efferalgan 1000 mg 8 comprimate
Efferalgan 1000 mg 8 comprimate

14.62 Lei

DescriereEfferalgan 1000mg 8 comprimate efervescente din laboratorul UPSA este un medicament care conține paracetamol: un analgezic (calmează durerea) și un ant... Bristol Myers Squibb
Similar Efferalgan 1000 mg 8 comprimate

Paracetamol Mcc 125 mg 10 supozitoare
Paracetamol Mcc 125 mg 10 supozitoare

7.41 Lei

DescriereTratamentul simptomatic al starilor febrile si al durerilor usoare si moderate la copii.Mod de administrareDoza uzuala este de 60 mg paracetamol/kg pe ... Magistra C & C
Similar Paracetamol Mcc 125 mg 10 supozitoare

Paracetamol Mcc 250 mg 10 supozitoare
Paracetamol Mcc 250 mg 10 supozitoare

14.14 Lei

DescriereIndicat in tratamentul simptomatic al starilor febrile si al durerilor usoare si moderate la copii.Compozitie250 mg paracetamol.Mod de administrareDoza... Magistra C & C
Similar Paracetamol Mcc 250 mg 10 supozitoare

Eucarbon 500 mg, 30 comprimate
Eucarbon 500 mg, 30 comprimate

21.73 Lei

Eucarbon 500 mg, 30 ComprimateAcest medicament este utilizat in tratamentul constipatiei. Substantele active continute de Eucarbon sunt exclusiv de origine veg... Trenka Chemisch
Similar Eucarbon 500 mg, 30 comprimate

Combifexin 500 mg/200 mg 10 comprimate filmate
Combifexin 500 mg/200 mg 10 comprimate filmate

19.09 Lei

DescriereCombifexin 200 mg/ 500 mg comprimate filmate conține două substanțe active (care asigură apariția efectului terapeutic al medicamentului). Acestea sunt... Sandoz
Similar Combifexin 500 mg/200 mg 10 comprimate filmate

Beres Calciu 500 mg 20 comprimate efervescente
Beres Calciu 500 mg 20 comprimate efervescente

12.23 Lei

CALCIU 500 mgProprietăți - Comprimate efervescente cu gust plăcut de lămâie. - Conține cantitatea optimă de calciu pentru doza zilnică recomandată.Rec... Beres Pharmaceutical
Similar Beres Calciu 500 mg 20 comprimate efervescente

Paduden Duo 200 mg/500 mg 10 comprimate
Paduden Duo 200 mg/500 mg 10 comprimate

14.81 Lei

DescriereMedicamentul dumneavoastră se numește PADUDEN DUO 200 mg/500 mg comprimate filmate (denumit PADUDEN DUO în restul acestui prospect). PADUDEN DUO conțin... Terapia S.A
Similar Paduden Duo 200 mg/500 mg 10 comprimate

Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate
Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate

10.91 Lei

Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate, Laropharm [5944756401627]Indicatii:Sanador Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de... LAROPHARM
Similar Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate

Efferalgan Vitamine C 330 mg + 200 mg 20 comprimate efervescente
Efferalgan Vitamine C 330 mg + 200 mg 20 comprimate efervescente

16.82 Lei

DescriereEfferalgan Vitamine C conţine paracetamol şi acid ascorbic. Paracetamolul are efect analgezic (ameliorează durerea), antipiretic (reduce temperatura co... Bristol -Myers SQ-45
Similar Efferalgan Vitamine C 330 mg + 200 mg 20 comprimate efervescente

Solpadeine 500mg/8 mg/30mg 12 comprimate efervescente
Solpadeine 500mg/8 mg/30mg 12 comprimate efervescente

13.13 Lei

DescriereSolpadeine conţine 3 substanţe active: paracetamol utilizat ca analgezic (calmează durerea) şi antipiretic (scade febra), fosfat de codeină utilizat ca... Omega Pharma
Similar Solpadeine 500mg/8 mg/30mg 12 comprimate efervescente

Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente
Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

16 Lei

Indicatii: Acest medicament contine paracetamol. Esle indicat in tratamentul durerilor si/sau starilor febrile, ca dureri de cap, stari gripale, dureri dentare,... URSAPHARM
Similar Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

Analgex 400mg/325 mg 12 comprimate
Analgex 400mg/325 mg 12 comprimate

28 Lei

Analgex conține paracetamol și ibuprofen si este adecvat în special pentru ameliorarea durerilor care necesită o analgezie mai puternică decât cea indusă de fie... Laropharm Romania
Similar Analgex 400mg/325 mg 12 comprimate

Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate
Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate

61.68 Lei

Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimateContribuie la: - functionarea normala a sistemului nervos si muscular;- reducerea oboselii si a extenuarii;- mentinerea san... SECOM
Similar Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate

Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate
Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

9 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie: Un comprimat contine: - 500 mg acid acetilsalicilic - 150 mg gluconat de calciu - excipienti (amidon de porumb, polietilenglicol ... Gedeon Richter Romania
Similar Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

Biofarm Calciu lactic 500 mg 20 comprimate
Biofarm Calciu lactic 500 mg 20 comprimate

7.69 Lei

DescriereSupliment recomandat în deficitul de calciu.CompozitieLactat de calciu pentahidrat 500 mg.Mod de administrareCopii între 4 şi 8 ani: câte 1-3 comprimat... Biofarm
Similar Biofarm Calciu lactic 500 mg 20 comprimate

Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium
Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium

Ingrediente active per comprimat:L-metionina - 500 mg ca ingredient cu actiune fiziologica. Ingrediente inactive: Celuloza monocrist... Solartium
Similar Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium

Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate
Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate

Beneficii Tasectan Duo 500 mg:Tripla actiune Tasectan;Protejeaza peretele intestinal formand un film protector;Neutralizeaza germenii si toxinele care provoaca ... PHARMAZEUTISHCE FABRIK MONTAVIT GmbH -AU
Similar Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate

Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science
Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science

Deprox® 500 este un supliment alimentar care contine Graminex® G63® si vitamine din grupul B.

... Althea Life Science
Similar Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science

Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate + 10 comprimate Cadou
Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate + 10 comprimate Cadou

DescriereContribuie la functionarea normala a sistemelor nervos si muscular. Magneziul este un mineral esential si unul dintre principalii electroliti ai organi... Doppelherz
Similar Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate + 10 comprimate Cadou

Fervex durere si febra, 500mg, 16 comprimate, Upsa
Fervex durere si febra, 500mg, 16 comprimate, Upsa

Fervex durere si febra contine paracetamol, un derivat de para-aminofenol cu efect analgezic si antipiretic (reduce temperatura corpului in caz de febra).Similar Fervex durere si febra, 500mg, 16 comprimate, Upsa

Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech
Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech

Ideos comprimate masticabile este un medicament care se utilizeaza pentru corectia deficitelor de calciu si vitamina D la varstnici.

... Innotech
Similar Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech

Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate
Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate

Vitamina C 500 mg de la Naturalis este un supliment alimentar, sub forma de comprimate masticabile, care ajuta la functionarea normala a sistemului imunitar si ... NATURALIS
Similar Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate

Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate
Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate

Comprimate cu eliberare în 2 faze, cu 2 straturi diferite (200 mg eliberare rapidă, 300 mg eliberare lentă). Sprijină organismul în perioadele de stres și efort... Doppelherz Queisser Pharma
Similar Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate