Paracetamol 500 mg, 20 comprimate,Terapia

Paracetamol 500 mg, 20 comprimate,Terapia
Paracetamol 500 mg, 20 comprimate,Terapia

2.71 Lei

Paracetamol 500 mg, 20 comprimate,TerapiaParacetamol Terapia este analgezic (acţionează împotriva durerii) şi antipiretic (ajută la scăderea temperaturii corpul... TERAPIA S.A.
Similar Paracetamol 500 mg, 20 comprimate,Terapia

Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva
Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva

2.71 Lei

Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, ZentivaIndicatii:Paracetamol Zentiva face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (amelioreaza durerea si re... ZENTIVA
Similar Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva

Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate
Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

10 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg. Ambalaj cu 12 comprimate. Actiune terapeutica Panadol contine paracetamol compus cu ... GlaxoSmithKline Plc Marea Britanie
Similar Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

Faringosept 10 mg, 10 comprimate, Terapia
Faringosept 10 mg, 10 comprimate, Terapia

13.1 Lei

Faringosept 10 mg, 10 comprimate, TerapiaDescriere:Faringosept 10 mg comprimate de supt este un medicament antiseptic si apartine grupului de medicamente pentru... TERAPIA S.A.
Similar Faringosept 10 mg, 10 comprimate, Terapia

Biofen Extra 400 mg/325 mg 10 comprimate Biofarm
Biofen Extra 400 mg/325 mg 10 comprimate Biofarm

26 Lei

Indicatii: Biofen Extra 400 mg/325mg conține paracetamol și ibuprofen. Paracetamol acționează prin oprirea semnalelor de durere de a ajunge la nivelul creierulu... Biofarm SA Romania
Similar Biofen Extra 400 mg/325 mg 10 comprimate Biofarm

Paracetamol Tis pentru copii, 120 mg/5 ml, 100 ml
Paracetamol Tis pentru copii, 120 mg/5 ml, 100 ml

15.28 Lei

Descriere: Paracetamol TIS 120 mg/5 ml, sirop contine ca substanta activa paracetamol, care apartine grupului de medicamente denumite analgezice-antipireticeIng... TIS FARMACEUTIC
Similar Paracetamol Tis pentru copii, 120 mg/5 ml, 100 ml

Coldact sinus 500mg 20 comprimate,Terapia
Coldact sinus 500mg 20 comprimate,Terapia

10 Lei

Are proprietăţi analgezice şi antipiretice bine cunoscute datorate mecanismului de inhibare a ciclooxigenazei. Efectul analgezic şi antipiretic este maxim la 1-... Terapia Ranbaxy Romania
Similar Coldact sinus 500mg 20 comprimate,Terapia

Fortifikat maxx protekt, 30 comprimate, Terapia
Fortifikat maxx protekt, 30 comprimate, Terapia

Susține sanatatea ficatului.
Susține digestia si detoxifierea organismului.Proprietați:
- Atat fosfolipidele esenţiale, cat si armurari... Terapia
Similar Fortifikat maxx protekt, 30 comprimate, Terapia

Paduden Raceala si Gripa 200 mg / 30 mg , 10 comprimate
Paduden Raceala si Gripa 200 mg / 30 mg , 10 comprimate

Paduden Raceala si Gripa, 200 mg/30 mg, 10 comprimate filmate, TerapiaIbuprofen, care are actiune antiinflamatoare, analgezica si antipiretica (scade febra)I... TERAPIA S.A.
Similar Paduden Raceala si Gripa 200 mg / 30 mg , 10 comprimate

Eucarbon 500 mg, 30 comprimate
Eucarbon 500 mg, 30 comprimate

Eucarbon 500 mg, 30 ComprimateAcest medicament este utilizat in tratamentul constipatiei. Substantele active continute de Eucarbon sunt exclusiv de origine veg... Trenka Chemisch
Similar Eucarbon 500 mg, 30 comprimate

Bioflu Sinus 500 mg/30 mg, 20 comprimate Biofarm
Bioflu Sinus 500 mg/30 mg, 20 comprimate Biofarm

Bioflu Sinus 500 mg/30 mg, 20 comprimate BiofarmIndicatii:Bioflu Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată (... BIOFARM
Similar Bioflu Sinus 500 mg/30 mg, 20 comprimate Biofarm

Paracetamol 250 mg, 10 Supozitoare, Magistra
Paracetamol 250 mg, 10 Supozitoare, Magistra

Paracetamol 250 mg, 10 Supozitoare, MagistraIndicat in tratamentul simptomatic al starilor febrile si al durerilor usoare si moderate la copii.Compozitie:250 mg... MAGISTRA
Similar Paracetamol 250 mg, 10 Supozitoare, Magistra

Paduden Rapid 200mg, 10 comprimate
Paduden Rapid 200mg, 10 comprimate

Prospect: link anm... Terapia Ranbaxy Romania
Similar Paduden Rapid 200mg, 10 comprimate

KARBOKEBENE 250MG ,20 Comprimate
KARBOKEBENE 250MG ,20 Comprimate

KARBOKEBENE 250MG, 20 ComprimateProdusul KarboKEBENE este recomandat in caz de balonare, flatulenta, consum exagerat al produselor alimentare sau a bauturilor ... TERAPIA
Similar KARBOKEBENE 250MG ,20 Comprimate

Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente
Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

Indicatii: Acest medicament contine paracetamol. Esle indicat in tratamentul durerilor si/sau starilor febrile, ca dureri de cap, stari gripale, dureri dentare,... URSAPHARM
Similar Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

Analgex 400mg/325 mg 12 comprimate
Analgex 400mg/325 mg 12 comprimate

Analgex conține paracetamol și ibuprofen si este adecvat în special pentru ameliorarea durerilor care necesită o analgezie mai puternică decât cea indusă de fie... Laropharm Romania
Similar Analgex 400mg/325 mg 12 comprimate

Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate
Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate

Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimateContribuie la: - functionarea normala a sistemului nervos si muscular;- reducerea oboselii si a extenuarii;- mentinerea san... SECOM
Similar Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate

Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate
Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

Prospect: Link ANM Compozitie: Un comprimat contine: - 500 mg acid acetilsalicilic - 150 mg gluconat de calciu - excipienti (amidon de porumb, polietilenglicol ... Gedeon Richter Romania
Similar Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium
Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium

Ingrediente active per comprimat:L-metionina - 500 mg ca ingredient cu actiune fiziologica. Ingrediente inactive: Celuloza monocrist... Solartium
Similar Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium

Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate
Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate

Beneficii Tasectan Duo 500 mg:Tripla actiune Tasectan;Protejeaza peretele intestinal formand un film protector;Neutralizeaza germenii si toxinele care provoaca ... PHARMAZEUTISHCE FABRIK MONTAVIT GmbH -AU
Similar Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate

Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science
Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science

Deprox® 500 este un supliment alimentar care contine Graminex® G63® si vitamine din grupul B.

... Althea Life Science
Similar Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science

Deprox 500, 30 comprimate
Deprox 500, 30 comprimate

Proprietati:Deprox® 500 este un supliment alimentar care conține Graminex® G63® și vitamine din grupul B.Graminex® este un extract din polen de Secară standardi... ALTHEA LIFE SCIENCE
Similar Deprox 500, 30 comprimate

Fervex durere si febra, 500mg, 16 comprimate, Upsa
Fervex durere si febra, 500mg, 16 comprimate, Upsa

Fervex durere si febra contine paracetamol, un derivat de para-aminofenol cu efect analgezic si antipiretic (reduce temperatura corpului in caz de febra).Similar Fervex durere si febra, 500mg, 16 comprimate, Upsa

Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech
Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech

Ideos comprimate masticabile este un medicament care se utilizeaza pentru corectia deficitelor de calciu si vitamina D la varstnici.

... Innotech
Similar Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech

Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate
Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate

Vitamina C 500 mg de la Naturalis este un supliment alimentar, sub forma de comprimate masticabile, care ajuta la functionarea normala a sistemului imunitar si ... NATURALIS
Similar Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate

Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate
Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate

Comprimate cu eliberare în 2 faze, cu 2 straturi diferite (200 mg eliberare rapidă, 300 mg eliberare lentă). Sprijină organismul în perioadele de stres și efort... Doppelherz Queisser Pharma
Similar Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate

Aspenter 75mg 28 comprimate
Aspenter 75mg 28 comprimate

Prospect: Link ANM Compozitie Un comprimat filmat gastro-rezistent contine acid acetilsalicilic 75 mg si excipienti: nucleu – celuloza microcristalina (Avicel P... Terapia Ranbaxy Romania
Similar Aspenter 75mg 28 comprimate

ASPENTER 100mg, 28 comprimate
ASPENTER 100mg, 28 comprimate

Prospect: Link ANM Compozitie: Un comprimat filmat gastro-rezistent contine acid acetilsalicilic 100 mg si excipienti: nucleu – celuloza microcristalina (Avicel... Terapia Ranbaxy Romania
Similar ASPENTER 100mg, 28 comprimate

DICLOFENAC 50 MG COMPR(TERAPIA)
DICLOFENAC 50 MG COMPR(TERAPIA)

Ce găsiţi în acest prospect:1. Ce este Diclofenac 50 mg şi pentru ce se utilizează2. Ce trebuie să ştiţi înainte să luaţi Diclofenac 50 mg3. Cum să luaţi Diclof... TERAPIA S.A.
Similar DICLOFENAC 50 MG COMPR(TERAPIA)

KarboKebene Carbune Activat 250mg, 20 comprimate
KarboKebene Carbune Activat 250mg, 20 comprimate

Proprietati: - se recomanda in caz de balonare, flatulenta sau in caz de consum exagerat a bauturilor alcoolice si a produselor alimentare; - retine la suprafat... Terapia Ranbaxy Romania
Similar KarboKebene Carbune Activat 250mg, 20 comprimate

Nutridef Vitamina C, 500 mg, 40 comprimate, Nutrileya
Nutridef Vitamina C, 500 mg, 40 comprimate, Nutrileya

Beneficii NutriDef vitamina C, 500 mg, Nutrileya:Vitamina C contribuie la mentinerea functiei normale a sistemului imunitar;Contribuie la reducerea stresului ox... NUTRILEYA
Similar Nutridef Vitamina C, 500 mg, 40 comprimate, Nutrileya

Furazolidon 100mg x 20 comprimate
Furazolidon 100mg x 20 comprimate

Prospect: Link ANM Compozitie1 comprimat contine 25 mg sau 100 mg furazolidon. Actiune terapeutica Antiseptic intestinal activ fata de numeroase tulpini de coli... Terapia Ranbaxy Romania
Similar Furazolidon 100mg x 20 comprimate

Faringosept 10mg x 10 comprimate
Faringosept 10mg x 10 comprimate

Prospect: Link ANM Indicatii: Faringosept este recomandat in profilaxia si tratamentul infectiilor buco-faringiene: angina, gingivita, stomatita; dupa amigdalec... Terapia Ranbaxy Romania
Similar Faringosept 10mg x 10 comprimate

Faringosept Lamaie 10mg x 10 comprimate
Faringosept Lamaie 10mg x 10 comprimate

Prospect: Link ANM Indicatii: Faringosept este recomandat in profilaxia si tratamentul infectiilor buco-faringiene: angina, gingivita, stomatita; dupa amigdalec... Terapia Ranbaxy Romania
Similar Faringosept Lamaie 10mg x 10 comprimate

Fiobilin 250mg x 20 comprimate
Fiobilin 250mg x 20 comprimate

Prospect: Link ANM Compozitie 1 comprimat contine 250 mg acid dehidrocolic. Actiune terapeutica Fiobilin are actiune coleretica, usureaza absorbtia intestinala ... Terapia Ranbaxy Romania
Similar Fiobilin 250mg x 20 comprimate

Remotiv 250mg x 30 comprimate filmate
Remotiv 250mg x 30 comprimate filmate

Forma de prezentare: Comprimate filmate 250 mg sau 500 mg extract uscat de Hyperici herba; cutie x 2 blist. x 15 cpr., cutie x 3 sau 6 blist. x 20 cpr. (250 mg)... Ewo Pharma
Similar Remotiv 250mg x 30 comprimate filmate

Dr.Max Vitamina C 500 mg, 30 comprimate masticabile
Dr.Max Vitamina C 500 mg, 30 comprimate masticabile

Contribuie la mentinerea functionarii normale a sistemului imunitar si a celui nervos, ajuta la reducerea oboselii si a extenuarii, formarea normala a... Dr.Max
Similar Dr.Max Vitamina C 500 mg, 30 comprimate masticabile

Citicolin 500 mg 30 comprimate filmate Balkan Pharmaceuticals
Citicolin 500 mg 30 comprimate filmate Balkan Pharmaceuticals

CITICOLIN, supliment alimentar, destinat protecţiei celulelor nervoase de factorii nocivi ai mediului extern şi intern, contribuind la ameliorarea funcţiilor co...
Similar Citicolin 500 mg 30 comprimate filmate Balkan Pharmaceuticals

Remediul Faraonilor- Ulei de chimen negru 500 mg, 24cps moi | Bio-Synergie Activ
Remediul Faraonilor- Ulei de chimen negru 500 mg, 24cps moi | Bio-Synergie Activ

Remediul Faraonilor- Ulei de chimen negru 500 mg, 24cps moi | Bio-Synergie Activ   REMEDIUL FARAONILOR este un foarte puternic stimulent al sistemului imun... Bio-Synergie Activ
Similar Remediul Faraonilor- Ulei de chimen negru 500 mg, 24cps moi | Bio-Synergie Activ