Efferalgan 500 mg 16 comprimate

Efferalgan 500 mg 16 comprimate
Efferalgan 500 mg 16 comprimate

14.19 Lei

DescriereAlgiile slabe si moderate: cefaleea, odontalgiile, mialgiile, nevralgiile, artralgiile, dismenorea primara, starile febrile de diversă provenienta.Anal... Bristol Myers Squibb
Similar Efferalgan 500 mg 16 comprimate

Efferalgan 1000 mg 8 comprimate
Efferalgan 1000 mg 8 comprimate

14.62 Lei

DescriereEfferalgan 1000mg 8 comprimate efervescente din laboratorul UPSA este un medicament care conține paracetamol: un analgezic (calmează durerea) și un ant... Bristol Myers Squibb
Similar Efferalgan 1000 mg 8 comprimate

Efferalgan 1000 mg 8 comprimate efervescente
Efferalgan 1000 mg 8 comprimate efervescente

12.76 Lei

DescriereEfferalgan 1000 mg comprimate efervescente este indicat în:- tratamentul simptomatic al stărilor febrile şi/sau durerilor uşoare până la moderate.- tra... Bristol Myers
Similar Efferalgan 1000 mg 8 comprimate efervescente

Efferalgan Vitamine C 330 mg + 200 mg 20 comprimate efervescente
Efferalgan Vitamine C 330 mg + 200 mg 20 comprimate efervescente

16.82 Lei

DescriereEfferalgan Vitamine C conţine paracetamol şi acid ascorbic. Paracetamolul are efect analgezic (ameliorează durerea), antipiretic (reduce temperatura co... Bristol -Myers SQ-45
Similar Efferalgan Vitamine C 330 mg + 200 mg 20 comprimate efervescente

Efferalgan 500mg x16 comprimate efervescente
Efferalgan 500mg x16 comprimate efervescente

16 Lei

Indicatii: Acest medicament contine paracetamol. Esle indicat in tratamentul durerilor si/sau starilor febrile, ca dureri de cap, stari gripale, dureri dentare,... URSAPHARM
Similar Efferalgan 500mg x16 comprimate efervescente

Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente
Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

16 Lei

Indicatii: Acest medicament contine paracetamol. Esle indicat in tratamentul durerilor si/sau starilor febrile, ca dureri de cap, stari gripale, dureri dentare,... URSAPHARM
Similar Efferalgan 1000mg x 8 comprimate efervescente

Paracetamol LPH 500 mg 20 comprimate
Paracetamol LPH 500 mg 20 comprimate

2.83 Lei

DescriereParacetamol LPH 500 mg, comprimate face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (amelioreaza durerea si reduce temperatura corpului in c... LABORMED PHARMA SA
Similar Paracetamol LPH 500 mg 20 comprimate

Eucarbon 500 mg, 30 comprimate
Eucarbon 500 mg, 30 comprimate

21.73 Lei

Eucarbon 500 mg, 30 ComprimateAcest medicament este utilizat in tratamentul constipatiei. Substantele active continute de Eucarbon sunt exclusiv de origine veg... Trenka Chemisch
Similar Eucarbon 500 mg, 30 comprimate

Combifexin 500 mg/200 mg 10 comprimate filmate
Combifexin 500 mg/200 mg 10 comprimate filmate

19.09 Lei

DescriereCombifexin 200 mg/ 500 mg comprimate filmate conține două substanțe active (care asigură apariția efectului terapeutic al medicamentului). Acestea sunt... Sandoz
Similar Combifexin 500 mg/200 mg 10 comprimate filmate

Oemine CHLORELLA 500 - 60 comprimate
Oemine CHLORELLA 500 - 60 comprimate

59 Lei

CHLORELLA 500 - comprimate din alge pure. Alga Chlorella aduce un aport pur de clorofila, proteine detoxifiante si antioxidanti din vitamine. Pentru aceasta con... Oemine
Similar Oemine CHLORELLA 500 - 60 comprimate

Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva
Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva

2.71 Lei

Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, ZentivaIndicatii:Paracetamol Zentiva face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (amelioreaza durerea si re... ZENTIVA
Similar Paracetamol, 500 mg, 20 comprimate, Zentiva

Pentaven Fast 500, 20 Comprimate
Pentaven Fast 500, 20 Comprimate

69.76 Lei

Pentaven Fast 500, contribuie la buna functionare a sistemului vascular si ajuta la reducerea senzatiei de picioare grele.Pentaven Fast 500 contine diosmina, br... PharmaSuisse
Similar Pentaven Fast 500, 20 Comprimate

Beres Calciu 500 mg 20 comprimate efervescente
Beres Calciu 500 mg 20 comprimate efervescente

12.23 Lei

CALCIU 500 mgProprietăți - Comprimate efervescente cu gust plăcut de lămâie. - Conține cantitatea optimă de calciu pentru doza zilnică recomandată.Rec... Beres Pharmaceutical
Similar Beres Calciu 500 mg 20 comprimate efervescente

Paduden Duo 200 mg/500 mg 10 comprimate
Paduden Duo 200 mg/500 mg 10 comprimate

14.81 Lei

DescriereMedicamentul dumneavoastră se numește PADUDEN DUO 200 mg/500 mg comprimate filmate (denumit PADUDEN DUO în restul acestui prospect). PADUDEN DUO conțin... Terapia S.A
Similar Paduden Duo 200 mg/500 mg 10 comprimate

Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate
Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate

10.91 Lei

Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate, Laropharm [5944756401627]Indicatii:Sanador Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de... LAROPHARM
Similar Sanador Sinus, 500 mg/30 mg, 20 comprimate filmate

PARACETAMOL 500 MG,20 Comprimate
PARACETAMOL 500 MG,20 Comprimate

2.71 Lei

Substanta activa este paracetamolul. Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg. Celelalte componente sunt: amidon de porumb, povidona K 30, dioxid de siliciu... LABORMED
Similar PARACETAMOL 500 MG,20 Comprimate

Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate
Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate

61.68 Lei

Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimateContribuie la: - functionarea normala a sistemului nervos si muscular;- reducerea oboselii si a extenuarii;- mentinerea san... SECOM
Similar Secom Magnesium 500 mg, 60 comprimate

Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate
Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

9 Lei

Prospect: Link ANM Compozitie: Un comprimat contine: - 500 mg acid acetilsalicilic - 150 mg gluconat de calciu - excipienti (amidon de porumb, polietilenglicol ... Gedeon Richter Romania
Similar Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

Deprox 500, 30 comprimate
Deprox 500, 30 comprimate

Beneficii Deprox 500:Combinatie unica de extract de polen standardizat - Graminex® G63TM si complex de Vitamine B, sustinuta de studii toxicologice, stiintifice... ALTHEA LIFE SCIENCE
Similar Deprox 500, 30 comprimate

Biofarm Calciu lactic 500 mg 20 comprimate
Biofarm Calciu lactic 500 mg 20 comprimate

DescriereSupliment recomandat în deficitul de calciu.CompozitieLactat de calciu pentahidrat 500 mg.Mod de administrareCopii între 4 şi 8 ani: câte 1-3 comprimat... Biofarm
Similar Biofarm Calciu lactic 500 mg 20 comprimate

Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium
Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium

Ingrediente active per comprimat:L-metionina - 500 mg ca ingredient cu actiune fiziologica. Ingrediente inactive: Celuloza monocrist... Solartium
Similar Struviren 500 mg, 60 comprimate, Solartium

Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate
Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate

Beneficii Tasectan Duo 500 mg:Tripla actiune Tasectan;Protejeaza peretele intestinal formand un film protector;Neutralizeaza germenii si toxinele care provoaca ... PHARMAZEUTISHCE FABRIK MONTAVIT GmbH -AU
Similar Tasectan Duo 500 mg, 12 comprimate

Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science
Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science

Deprox® 500 este un supliment alimentar care contine Graminex® G63® si vitamine din grupul B.

... Althea Life Science
Similar Deprox 500, 30 comprimate, Althea Life Science

Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate + 10 comprimate Cadou
Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate + 10 comprimate Cadou

DescriereContribuie la functionarea normala a sistemelor nervos si muscular. Magneziul este un mineral esential si unul dintre principalii electroliti ai organi... Doppelherz
Similar Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate + 10 comprimate Cadou

Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech
Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech

Ideos comprimate masticabile este un medicament care se utilizeaza pentru corectia deficitelor de calciu si vitamina D la varstnici.

... Innotech
Similar Ideos 500 mg/400 UI, 30 comprimate masticabile, Innotech

Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate
Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate

Vitamina C 500 mg de la Naturalis este un supliment alimentar, sub forma de comprimate masticabile, care ajuta la functionarea normala a sistemului imunitar si ... NATURALIS
Similar Naturalis Vitamina C 500mg, 30 comprimate

Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate
Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate

Comprimate cu eliberare în 2 faze, cu 2 straturi diferite (200 mg eliberare rapidă, 300 mg eliberare lentă). Sprijină organismul în perioadele de stres și efort... Doppelherz Queisser Pharma
Similar Doppelherz Aktiv Magneziu Depot 500 mg 30 Comprimate

Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate
Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate

Descriere    • Doza mare de Magneziu: 500 mg/ comprimat    • Eliberare în 2 faze    • Contribuie la funcționarea normală a sisteme... Doppelherz
Similar Doppelherz Aktiv Magneziu 500 mg 30 comprimate

Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate
Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

Prospect: Link ANM Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg. Ambalaj cu 12 comprimate. Actiune terapeutica Panadol contine paracetamol compus cu ... GlaxoSmithKline Plc Marea Britanie
Similar Panadol Rapid 500mg x 12 comprimate filmate

Efferalgan Pediatric 3% solutie orala x 90ml
Efferalgan Pediatric 3% solutie orala x 90ml

Prospect: Link ANM Compozitie Paracetamol 3,000 g, parahidroxibenzoat de metil sodic 0,070 g, parahidroxibenzoat de propilsodic 0,030 g, acid sorbic 0,135 g. Ex... Bristol-Myers Squibb USA
Similar Efferalgan Pediatric 3% solutie orala x 90ml

Efferalgan Vitamina C x 20 cp. eff.
Efferalgan Vitamina C x 20 cp. eff.

Prospect: Link ANM Compozitie Paracetamol 0,330 g; acid ascorbic 0,200 g. Excipienti: bicarbonat de potasiu, hidrogen carbonat de sodiu, sorbitol, acid citric a... Bristol-Myers Squibb USA
Similar Efferalgan Vitamina C x 20 cp. eff.

Efferalgan pentru copii solutie orala 30mg/ml 90 ml
Efferalgan pentru copii solutie orala 30mg/ml 90 ml

DescriereEste indicat pentru tratamentul durerilor si/sau febrei, cum ar fi fi dureri de cap, migrene, dureri de dinti, dureri musculare.Compozitie100 ml soluţi... Bristol Myers Squibb
Similar Efferalgan pentru copii solutie orala 30mg/ml 90 ml

Dr.Max Gastrofruit Orange, 40 comprimate masticabile
Dr.Max Gastrofruit Orange, 40 comprimate masticabile

Dr.Max Gastrofruit Orange este un supliment alimentar ce contine 500 mg de carbonat de calciu (200 mg de calciu), sub forma de comprimate masticabile.​

... Dr.Max
Similar Dr.Max Gastrofruit Orange, 40 comprimate masticabile

Remotiv 250mg x 30 comprimate filmate
Remotiv 250mg x 30 comprimate filmate

Forma de prezentare: Comprimate filmate 250 mg sau 500 mg extract uscat de Hyperici herba; cutie x 2 blist. x 15 cpr., cutie x 3 sau 6 blist. x 20 cpr. (250 mg)... Ewo Pharma
Similar Remotiv 250mg x 30 comprimate filmate

Kityvit Vitamina D3 cu aroma de ananas, 40 comprimate masticabile, PharmA-Z
Kityvit Vitamina D3 cu aroma de ananas, 40 comprimate masticabile, PharmA-Z

Suplimentul alimentar Vitamina D3 500 UI KityVIT furnizeaza vitamina D sub forma de comprimate masticabile delicioase cu aroma de ananas.

... PharmA-Z
Similar Kityvit Vitamina D3 cu aroma de ananas, 40 comprimate masticabile, PharmA-Z

Coldact Sinus 500 mg/30 mg 20 comprimate
Coldact Sinus 500 mg/30 mg 20 comprimate

DescriereAre proprietăţi analgezice şi antipiretice bine cunoscute, prin inhibarea ciclooxigenazei.Se consideră că acţiunea analgezică şi antipiretică a paracet... Terapia S.A
Similar Coldact Sinus 500 mg/30 mg 20 comprimate

Spirulina 500 mg 40 comprimate
Spirulina 500 mg 40 comprimate

DescriereRecomandat pentru: - reglarea și echilibrarea principalelor funcții metabolice și imunologice ale organismlui;- normalizarea schimburilor de substanțe ... Hofigal
Similar Spirulina 500 mg 40 comprimate

Vitamina D3 500 U.I. 30 comprimate
Vitamina D3 500 U.I. 30 comprimate

Descrierecontribuie la funcționarea normală a sistemului imunitarcontribuie la menținerea sănătății oaselor și a funcției normale a mușchilor o dată pe zi pentr... Krka
Similar Vitamina D3 500 U.I. 30 comprimate

Paracetamol Atb 500 mg 20 comprimate
Paracetamol Atb 500 mg 20 comprimate

DescriereTratamentul simptomatic al durerilor uşoare şi medii cu diferite localizări: cefalee (inclusiv migrena), artralgii, lombalgii, algii dentare, dureri fa... Antibiotice S.A.
Similar Paracetamol Atb 500 mg 20 comprimate

Solpadeine x 12 comprimate
Solpadeine x 12 comprimate

Prospect: Link ANM Compoziţie:Un comprimat conţine paracetamol 500 mg, fosfat de codeină hemihidrat 8 mg, cafeină anhidră 30 mg şi excipienţi: amidon de porumb,... Omega Pharma
Similar Solpadeine x 12 comprimate